Mindenképpen változni fog a kedvezményes adózói rendszer a KATA.
Arra a kérdésre, hogy hogyan változhat a KATA, Gulyás Gergely azt felelte: az elveket tudja elmondani.
Azok maradjanak, akikre ezt kitalálta eredetileg a kormány – mondta a fontos szempontot.
A nagycégek vezérigazgatói a jövedelmük egy részét KATA-s bevételként kapnák – ezt nem szeretné a kormány – ismertette.
HAVI 1,5 MILLIÓ FORINTBAN LEHET A HATÁR, ÉVI 18 MILLIÓ FORINT LENNE A KÜSZÖBÉRTÉK, AMÍG IGÉNYBE LEHET VENNI A KEDVEZMÉNYES KATA-ADÓZÁS LEHETŐSÉGÉT – EMELTE KI.
Január elsejétől fog változtatni a kormány – árulta el. Jelenleg éves 12 millió forint a bevételi plafon.
Emlékezetes, Varga Mihály pénzügyminiszter a héten egyeztetett a kérdésről Parragh László MKIK-elnökkel, és közben megérkeztek a javaslatok a BKIK-tól is.
- Mit keresett itt Ruslan?
- Facebook hirdetéskezelés: Miért égeti a pénzét, ha csak a „Kiemelés” gombot használja?
- La Femme International Film Festival Europe – első Magyarországon megrendezett nemzetközi női filmfesztivál
- Bilincs és rabszállító: Így bukott meg a budapesti „parkolási és kertészeti maffia”
- Magyar Péter szerint robbanás történt a MOL tiszaújvárosi üzemében
















