Debrecen legyen a nemzet társfővárosa – jelenti ki Lázár János miniszter. A kormány támogatásával újra lendületet kap az ország új gazdasági erőközpontja. Az ipari parkok és gazdasági övezetek beruházásai mellett a legfontosabb szerepet kapják a lakosság igényeit és a városi életminőséget támogató fejlesztések. A debreceniek életkörülményeinek javításában ahogy eddig, úgy ezután is szövetségese vagyok a város vezetésének.
Lázár álma
Frissítve: 2024-11-04 17:29

Previous Article
Lomtalanítás a VII. kerületben ekkor
Next Article
Közlekedési változások a VI. kerületben

További híreink
Lemond Lovasberény polgármestere
2026-04-13
Pergola és a közösségi élet?
2023-08-08
Kína azt csinál itt, amit akar
2025-05-29
La Femme International Film Festival Europe – első Magyarországon ...
2026-06-10
Kerületi fórum Csillebércről
2025-02-25
Gyorshír – Wales-Magyarország 2:0
2019-11-19
Rákosfalvy lemondott a MUSZ-ben betöltött tisztségéről
2019-10-30
Eltűnt magyar hegymászót keresnek Olaszországban
2023-04-07




