Két rendőr járőr autó és egy mentő vonult ki Ecsédre egy verekedéshez. A helyi Facebook csoport írása szerint szóváltásba keveredett a település polgármestere egy helyi lakóval, amiből kisebb verekedés lett. Portálunk kérdést intézett a Heves megyei rendőr-főkapitányság illetékes osztályához, de mostanáig válasz nem érkezett. A lakók információi alapján egy vélt, vagy valós sérelmet szeretett volna számon kérni egy ott élő személy, ebből alakult ki a tettlegesség.

Bántalmazás Ecséden. A Polgármestert is inzultálták
Frissítve: 2020-02-09 17:42

Previous Article
Ugye az mindenkinek megvan, hogy ilyenkor illik krumplit osztani?
Next Article
Meglehetősen lassan mozdult rá a győri ellenzék az elmúlt évek legnagyobb botrányára

További híreink
Elhunyt Benedek Miklós
2024-01-09
Fejér vármegye legjobb önkéntes programját keresik
2023-04-04
Keresik az eltűnt magyar turistákat
2019-10-27
Ivott is és a jogsiját is bevonták, mégis volán mögé ült. Ez lett ...
2019-12-05
Vitézy levélben fordult az ellenfeleihez
2024-03-20
Ahol még működnek az ellensúlyok
2024-01-02
Katasztrófavédelmi Főigazgatóság – Szerda éjfélig újabb hőséghull ...
2021-06-28
Tovább folyik az adok-kapok
2024-04-16




